Štěňata

Krycí list

Po pečlivém výběru ideálního ženicha pro naši Laru se nominovali:
Tajtrlík Anibob
Arthur Strakaté tornádo
Brix z Luční ulice
Info o psech najdete zde:
https://strakaci.cz/scripts/admin/jedinci_view.php?typ_psa=pes&archiv=ne

Lara má narozeniny


V sobotu 21. 7. jsme oslavili Larinčiné čtvrté narozeniny. Kromě zdravíčka jsme ji také popřáli spoustu strakatých štěňátek, tak snad se u nás na podzim zadaří :-)

Skončilo to dřív, než začalo :-(

Ač neradi, musíme všem oznámit, že se krytí nepovedlo. Bonýsek zřejmě nepadl Laře do oka :-( Velmi nás to mrzí, ale v nejbližších měsících počet strakáčků nerozšíříme, možná to opět zkusíme v říjnovém hárání.

Jaro nás dostihlo :-)

Lara začala konečně hárat. Úspěšně to před námi tajila až do úterka 10.4. V pátek jsme se vydali na veterinu na krev, abychom mohli stanovit hladinu progesteronu a vypočítat optimální dny pro krytí. A výsledek? Jedeme na krytí v neděli 15.4. :-)

Vyvoláváme hárání

Letošní dlouhá zima si pohrála s háráním mnoha fen, ani my nejsme výjimkou... Tak jsme se rozhodli to domácím teplíčkem přivolat :-)

Máme vydaný krycí list

Tak a je to tady, 10.2. jsme od poradkyni chovu paní Vaňourkové obdrželi krycí list. Našimi možnými ženichy jsou: Ctimírek Zlatíčko, Sopík z Česlova a Benten Zli-Rů. Hárání očekáváme koncem března, jestli se vše podaří, tak odběr štěňátek by byl v průběhu srpna. Teď už zbývá jenom čekat a doufat... :-) V případě jakýchkoli dotazů, popřípadě nezávazné návštěvy u nás, se na mě můžete obrátit, viz kontakty.